Casa / Voltage Reference / LT6654AHS6-2.048#TRMPBF
minImg
LT6654AHS6-2.048#TRMPBF
Analog Devices Inc.
Prodotto No:
LT6654AHS6-2.048#TRMPBF
Pacchetto:
TSOT-23-6
Descrizione:
IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6
In magazzino : 6181
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Noise - 0.1Hz to 10Hz 1ppmp-p
Output Type Fixed
Tolerance ±0.05%
Current - Output 10 mA
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 600µA
Temperature Coefficient 10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TSOT-23-6
Reference Type Series
Noise - 10Hz to 10kHz 2ppmrms
Series -
Package / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 2.048V
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Input 2.548V ~ 36V