Casa / Voltage Reference / LT6654BXMS8-2.5#PBF
minImg
LT6654BXMS8-2.5#PBF
Analog Devices Inc.
Prodotto No:
LT6654BXMS8-2.5#PBF
Pacchetto:
8-MSOP
Descrizione:
IC VREF SERIESV 0.1% 8MSOP
In magazzino : 49
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 175°C (TJ)
Noise - 0.1Hz to 10Hz 1.5ppmp-p
Output Type Fixed
Tolerance ±0.1%
Current - Output 10 mA
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 600µA
Temperature Coefficient 20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 8-MSOP
Reference Type Series
Noise - 10Hz to 10kHz 2ppmrms
Series -
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 2.5V
Package Tube
Voltage - Input 36V