LTC6905HS5-100#TRMPBF
Analog Devices Inc.
Prodotto No:
LTC6905HS5-100#TRMPBF
Pacchetto:
TSOT-23-5
Descrizione:
IC OSC SILICON 100MHZ TSOT23-5
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 8 mA
Product Status Active
Supplier Device Package TSOT-23-5
Series -
Type Oscillator, Silicon
Package / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V
Mfr Analog Devices Inc.
Frequency 100MHz