Casa / TVS Diodes / LTKAK10-066C
minImg
LTKAK10-066C
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
LTKAK10-066C
Produttore:
Littelfuse Inc.
Pacchetto:
SMTO-218 Tab
Descrizione:
TVS DIODE 66VWM 120VC SMTO-218
In magazzino : 18
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 400
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 10000A (10kA) (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 7500pF @ 10kHz
Voltage - Breakdown (Min) 72V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse -
Product Status Active
Supplier Device Package SMTO-218 Tab
Series LTKAK10
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 120V
Package / Case Nonstandard SMD
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 66V