Casa / DC DC Converters / LTM8003IY-3.3#PBF
minImg
LTM8003IY-3.3#PBF
Analog Devices Inc.
Prodotto No:
LTM8003IY-3.3#PBF
Pacchetto:
48-BGA (9x6.25)
Descrizione:
DC DC CONVERTER 3.3V
In magazzino : 155
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 40V
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.35" L x 0.25" W x 0.13" H (9.0mm x 6.3mm x 3.3mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 48-BGA (9x6.25)
Current - Output (Max) 3.5A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 3.4V