LTR100JZPF6803
Rohm Semiconductor
Prodotto No:
LTR100JZPF6803
Pacchetto:
1225
Descrizione:
HIGH POWER CHIP RESISTOR: HIGH-P
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 680 kOhms
Series LTR
Power (Watts) 2W