LTR18EZPJLR13
Rohm Semiconductor
Prodotto No:
LTR18EZPJLR13
Descrizione:
RES 0.13 OHM 5% 1W 0612
In magazzino : 5000
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.027" (0.68mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient 0/ +150ppm/°C
Ratings -
Resistance 130 mOhms
Series LTR
Power (Watts) 1W