LTR50UZPJ2R4
Rohm Semiconductor
Prodotto No:
LTR50UZPJ2R4
Descrizione:
RES SMD 2.4 OHM 1W 2010 WIDE
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.4 Ohms
Series LTR
Power (Watts) 1W