LTR50UZPJ301
Rohm Semiconductor
Prodotto No:
LTR50UZPJ301
Pacchetto:
2010
Descrizione:
RES SMD 300 OHM 1W 2010 WIDE
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 300 Ohms
Series LTR
Power (Watts) 1W