LTST-020KSKT
Lite-On Inc.
Prodotto No:
LTST-020KSKT
Produttore:
Lite-On Inc.
Descrizione:
LED YELLOW CLEAR SMD R/A
In magazzino : 8154
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 590nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 110°
Color Yellow
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Size / Dimension 3.80mm L x 1.20mm W
Millicandela Rating 295mcd
Product Status Active
Height (Max) 0.60mm
Supplier Device Package -
Lens Style Rectangle with Flat Top
Series -
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Lite-On Inc.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.1V