Casa / LED Drivers / LUB075M-062CP
minImg
LUB075M-062CP
NetPower
Prodotto No:
LUB075M-062CP
Produttore:
NetPower
Descrizione:
90-305Vac, 75W CC/CP LED Driver
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Voltage - Input (Max) 305VAC
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.88A
Ratings IP67
Voltage - Input (Min) 90VAC
Efficiency 89%
Voltage - Output 38 ~ 62V
Mfr NetPower
Features OCP, OTP, OVP, SCP
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency UL
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.06" L x 2.68" W x 1.46" H (128.6mm x 68.0mm x 37.0mm)
Weight -
Number of Outputs 1
Series LUB075X (75W)
Power (Watts) 75 W