LVM-1-4.5V-S
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
LVM-1-4.5V-S
Descrizione:
AC/DC VOLTAGE MONTR, 120VAC, ADJ
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Termination Style Screw Terminal
Delay Time 0.75s
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series -
Function -
Trip Range 0.25 ~ 4.5VAC
Voltage - Supply 100 ~ 125VAC