LWK105BJ474MPHF
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LWK105BJ474MPHF
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
CAP CER 0.47UF 10V X5R 0204
In magazzino : 19880
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications Automotive, Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient X5R
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
Series LWDC™, LW
Package / Case 0204 (0510 Metric)
Thickness (Max) 0.014" (0.35mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 0.47 µF