M0275-B-25
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
M0275-B-25
Descrizione:
METRIC CAPTIVE PANELBLACK OXIDE,
Guida per l'utente
Length - Below Head 0.315" (8.00mm)
Head Diameter 0.157" (4.00mm)
Drive Type Slotted
Material Brass
Thread Size M2.5x0.45
Product Status Active
Series -
Length - Overall 0.413" (10.50mm)
Type Panel Screw
Head Height 0.098" (2.50mm)