M0601-3-B-12
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
M0601-3-B-12
Descrizione:
METRIC ROUND SPACERCLEAR ZINC8MM
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.126" (3.20mm)
Color Clear
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.472" (12.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)