M0841-12-SS
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
M0841-12-SS
Descrizione:
METRIC ROUND SPACERPLAIN STAINLE
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.512" (13.00mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.748" (19.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.472" (12.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)