M0940-C-25-S
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
M0940-C-25-S
Descrizione:
METRIC ROUND SWAGE SPACERPLAIN S
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.106" (2.70mm)
Color -
Material Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.236" (6.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.370" (9.40mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)