M1102-5008-S
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
M1102-5008-S
Descrizione:
METRIC ROUND STANDOFFPLAIN STEEL
Guida per l'utente
Diameter - Inside -
Color -
Material Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.197" (5.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)