M1330-32K
API Delevan Inc.
Prodotto No:
M1330-32K
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 285MA 850MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 285 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 850mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series M1330
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 90MHz