M1331-473K
API Delevan Inc.
Prodotto No:
M1331-473K
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 69mA
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 44 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 69 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 9.3Ohm Max
Inductance 47 µH
Series M1331
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 16MHz