M1331-681K
API Delevan Inc.
Prodotto No:
M1331-681K
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 680NH 430MA 240MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 430mA
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 39 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 430 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 240mOhm Max
Inductance 680 nH
Series M1331
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 180MHz