M18GXXPQ
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
M18GXXPQ
Descrizione:
EZ-LIGHT INDICATOR GREEN
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.709" (18.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series -
Type LED
Voltage 10V ~ 30V
Mfr Banner Engineering Corporation
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Box
Panel Cutout Shape Round
Current 25mA