M2004-01-644.5313T
Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
M2004-01-644.5313T
Pacchetto:
36-CLCC
Descrizione:
IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Ratio - Input:Output 2:1
Differential - Input:Output No/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 36-CLCC
PLL Yes
Series -
Input LVCMOS, LVTTL
Package / Case 36-CLCC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Output LVPECL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 644.5313MHz