M22-CR-12A
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
M22-CR-12A
Descrizione:
PILOT LIGHT 12V LED SQUARE RED
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP65
Termination Style -
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.88" (22.35mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings AC/DC
Lens Style Square with Flat Top
Series M22
Type LED
Voltage 12V
Mfr Omron Automation and Safety
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 8mA
Lens Size 25.60mm