M22-FY-24A
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
M22-FY-24A
Descrizione:
PILOT LIGHT 24V LED ROUND YELLOW
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP65
Termination Style -
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.88" (22.35mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Yellow
Ratings AC/DC
Lens Style Round with Flat Top
Series M22
Type LED
Voltage 24V
Mfr Omron Automation and Safety
Features -
Lens Color Yellow
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 8mA
Lens Size 29.70mm Dia