M40-1100900
Harwin Inc.
Prodotto No:
M40-1100900
Produttore:
Harwin Inc.
Descrizione:
CONN RCPT HSG 9POS 1.00MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Number of Rows 1
Number of Positions 9
Color -
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Series M40
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.039" (1.00mm)