M50-3302542
Harwin Inc.
Prodotto No:
M50-3302542
Descrizione:
CONN RCPT 50POS IDC 30AWG GOLD
In magazzino : 1699
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color -
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Holder
Product Status Active
Wire Gauge 30 AWG
Series Archer M50
Wire Type Ribbon Cable
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)