M55342K08B110DPTIV
Vishay Dale Thin Film
Prodotto No:
M55342K08B110DPTIV
Pacchetto:
2010
Descrizione:
M55342K 100PPM 2010 110 1% P TI
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.033" (0.84mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.209" L x 0.098" W (5.31mm x 2.49mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 110 Ohms
Series Military, MIL-PRF-55342, RM2010
Power (Watts) 0.8W
Package / Case 2010 (5025 Metric)
Features Military, Non-Inductive
Failure Rate P (0.1%)