M61C-375-439
Brady Corporation
Prodotto No:
M61C-375-439
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
LABEL, 0.375 IN W X 50 FT L
Guida per l'utente
Printer Name BMP61, M611, R4400, R6000
Applications General
Product Status Obsolete
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer
Length 0.375" (9.53mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Vinyl
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 0.375" (9.52mm)