M7C-2000-472-YL
Brady Corporation
Prodotto No:
M7C-2000-472-YL
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
LABEL 2" X 50' POLYIMIDE YL
Guida per l'utente
Printer Name BMP71, M710, M7-R4300
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 50' (15.2m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyimide
Package Box
Label Type Continuous
Width 2.000" (50.80mm)