MA-35DS21C12
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
MA-35DS21C12
Descrizione:
SENSOR REED SW NO/NC CABLE LEADS
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Must Release 12 ~ 25mm
Must Operate 7 ~ 12mm
Holding Force -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Termination Style Cable Leads
Voltage Rating 30VDC
Actuator Type Non-Contact
Current Rating (Amps) 1A (DC)