MA1206CG221J101
Meritek
Prodotto No:
MA1206CG221J101
Produttore:
Meritek
Descrizione:
1206 220PF 100V NPO 5%
In magazzino : 8000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 2000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Series MA
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.031" (0.80mm)
Mfr Meritek
Capacitance 220 pF