MA1206CG820F500
Meritek
Prodotto No:
MA1206CG820F500
Descrizione:
CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.60mm)
Mfr Meritek
Capacitance 82 pF