MAL203124221E3
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
MAL203124221E3
Descrizione:
CAP ALUM 220UF 10V AXIAL
In magazzino : 1821
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -10%, +50%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 100 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.45Ohm @ 100Hz
Ratings -
Series 031 AS
Package / Case Axial, Can
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 220 µF
Package Cut Tape (CT)
Impedance 730 mOhms