MAL219356681E3
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
MAL219356681E3
Descrizione:
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
In magazzino : 48
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 2.047" (52.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 400 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 2.82 A @ 100 Hz
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Ratings -
Series 193 PUR-SI
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Ripple Current @ High Frequency 4.23 A @ 10 kHz
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 680 µF
Package Bulk
Impedance 90 mOhms