MBB02070D1003BC100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
MBB02070D1003BC100
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 100K OHM 0.4W 0.1% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.248" L (2.50mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series MBB/SMA 0207 - Precision
Power (Watts) 0.4W