MBB02070D3302DRP00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
MBB02070D3302DRP00
Descrizione:
RES 33K OHM 0.6W 0.5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 33 kOhms
Series MBB/SMA 0207 - Professional
Power (Watts) 0.6W