MBKK2012T3R3M
Taiyo Yuden
Prodotto No:
MBKK2012T3R3M
Produttore:
Taiyo Yuden
Pacchetto:
0805 (2012 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 650MA 500MOHM SM
In magazzino : 9983
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 700mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 650 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 500mOhm Max
Inductance 3.3 µH