MC10XS3435BHFKR2
NXP Semiconductors
Prodotto No:
MC10XS3435BHFKR2
Produttore:
NXP Semiconductors
Pacchetto:
24-PQFN (12x12)
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
MC10XS3435 - 12 V Automotive Ext
In magazzino : 1175
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 56
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
Input Type Non-Inverting
Output Type N-Channel
Switch Type General Purpose
Output Configuration High Side
Ratio - Input:Output 1:1
Voltage - Load 6V ~ 20V
Mounting Type Surface Mount
Rds On (Typ) 10mOhm, 35mOhm
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 24-PQFN (12x12)
Current - Output (Max) 6A
Number of Outputs 4
Series -
Fault Protection Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage
Package / Case 24-PowerQFN
Mfr NXP Semiconductors
Features Internal PWM, Slew Rate Controlled, Watchdog Timer
Package Bulk
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 3V ~ 5.5V