MC12FD111F-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
MC12FD111F-F
Descrizione:
CAP MICA 110PF 1% 500V 1210
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 110 pF