MC18FA331G-TF
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
MC18FA331G-TF
Descrizione:
CAP MICA 330PF 2% 100V 1812
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Series MC
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 330 pF