Casa / Oscillators / MC3225Z133.000C19XSH
minImg
MC3225Z133.000C19XSH
KYOCERA AVX
Prodotto No:
MC3225Z133.000C19XSH
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
3.2X2.5X0.8MM SIZE, C'MOS, 133MH
In magazzino : 2000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 14.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100, AEC-Q200
Series MC3225Z
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Output CMOS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 133 MHz