MC33901SEF
NXP USA Inc.
Prodotto No:
MC33901SEF
Produttore:
NXP USA Inc.
Pacchetto:
8-SOIC
Descrizione:
IC TRANSCEIVER 1/1 8SOIC
Guida per l'utente
Number of Drivers/Receivers 1/1
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-SOIC
Duplex -
Series -
Type Transceiver
Data Rate -
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V