Casa / Fixed Inductors / MCLA2012V1-2R2-R
minImg
MCLA2012V1-2R2-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
MCLA2012V1-2R2-R
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 50MA 600MOHM SMD
In magazzino : 869
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 MHz
Q @ Freq 35 @ 10MHz
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 50 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 600mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series MCLA2012V1
Type Multilayer
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 50MHz