MCP100JR-2K2
YAGEO
Prodotto No:
MCP100JR-2K2
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
MELF
Descrizione:
RES SMD 2.2K OHM 5% 1W MELF
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Temperature Coefficient 0/ -350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 2.2 kOhms
Series MCP
Power (Watts) 1W