MCR18ERTJ681
Rohm Semiconductor
Prodotto No:
MCR18ERTJ681
Descrizione:
RES SMD 680 OHM 5% 1/4W 1206
In magazzino : 9
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package 1206
Resistance 680 Ohms
Series MCR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W