MD015C681JAB
KYOCERA AVX
Prodotto No:
MD015C681JAB
Descrizione:
CAP CER 680PF 50V X7R 2-DIP
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.175" (4.45mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.325" (8.25mm)
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient X7R
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 680 pF