MD7IC21100NR1
NXP USA Inc.
Prodotto No:
MD7IC21100NR1
Produttore:
NXP USA Inc.
Pacchetto:
TO-270 WB-14
Descrizione:
IC AMP W-CDMA 2.11-2.17GHZ TO270
Guida per l'utente
Mounting Type Chassis Mount
Current - Supply 925mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package TO-270 WB-14
Series -
Package / Case TO-270-14 Variant, Flat Leads
Voltage - Supply 32V
Test Frequency -
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 2.11GHz ~ 2.17GHz