MD7IC2755GNR1
Freescale Semiconductor
Prodotto No:
MD7IC2755GNR1
Pacchetto:
TO-270 WB-14 GULL
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC AMP WIMAX 2.5GHZ-2.7GHZ TO270
Guida per l'utente
Current - Supply 275mA
Product Status Active
Supplier Device Package TO-270 WB-14 GULL
Series -
Package / Case TO-270-14 Variant, Gull Wing
Voltage - Supply 26V ~ 32V
Test Frequency 2.6GHz
Mfr Freescale Semiconductor
Frequency 2.5GHz ~ 2.7GHz