Casa / Fixed Inductors / MDH6045C-101MB=P3
minImg
MDH6045C-101MB=P3
Murata Electronics
Prodotto No:
MDH6045C-101MB=P3
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
FIXED IND 100UH 680MA 340MOHM SM
In magazzino : 76
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 560mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 680 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 340mOhm
Inductance 100 µH